DOSTĘPNOŚĆ NA PLACACH ZABAW - DRUGA EDYCJA WEBINARÓW

 

Druga edycja cyklu webinarów "Dostępność  na placach zabaw" dobiegł końca. Zapraszamy do zapoznania się z nagraniami.

 

2 października 2020, godzina 11:00

 

Prezentacja nr 1

Plac zabaw jako uniwersalna przestrzeń w wersji „All Inclusive”

Dowiesz się, jaką rolę pełni plac zabaw w przestrzeni publicznej oraz jak kreować program funkcjonalny pod kątem użytkowników ze szczególnymi potrzebami, a także o niedocenianym wpływie zieleni i krajobrazu na ostateczny kształt placu zabaw i niezbędnych parametrach dot. materiałów i urządzeń.

Prowadzący:

Adam Włodzimierz Wach

Architekt/Audytor w Fundacji Integracja z ponad 10-letnim doświadczeniem. Współpracował z wieloma pracowniami warszawskimi przy opracowaniu projektów i konkursów architektonicznych dotyczących min: obiektów mieszkaniowych, biurowych oraz przestrzeni publicznej.

W 2013 r. założył autorską pracownię architektoniczną specjalizującą się w projektach rewitalizacyjnych dot. przestrzeni publicznej. Brał również udział w licznych konkursach architektonicznych. Jednym z ważniejszych zrealizowanych autorskich projektów jest rewitalizacja 8ha terenu przestrzeni publicznej w centrum Tomaszowa Mazowieckiego, który został oddany do użytku w 2018 r.

Od 2018 r. współpracuje z Fundacją Integracja jako audytor odpowiedzialny za weryfikacje obiektów oraz przestrzeni pod kątem rozwiązań w procesie certyfikacji „Obiekt bez barier” Certyfikat dedykowany jest najlepszym inkluzywnym budynkom oraz przestrzeniom dostosowanym dla osób ze szczególnymi potrzebami. Jest członkiem Izby    Architektów RP (2013) oraz Urban Land Institiute (2020).

 

 

 

Prezentacja nr 2

Prezentacja urządzeń integracyjnych firmy Terma Sp. z o.o.

Weźmiesz udział w prezentacji urządzeń oraz zobaczysz animacje obrazujące działanie urządzeń integracyjnych i sposób dostosowania do potrzeb osób pełnosprawnych i z niepełnosprawnością.

Prowadzący: 

Anna Michułka

Sprzedaż – Produkty Medyczne, Urządzenia integracyjne Polska południowa i eksport, Terma Sp. z o.o.

 

 

Zobacz nagranie

 

 

 

 

Spotkanie nr 2

6 października 2020, godzina 11:00

 

Jak szukać funduszy na budowę i wyposażenie placów zabaw?

Dowiesz się, gdzie szukać możliwości dofinansowania budowy lub doposażenia placu zabaw i jak wybrać odpowiedni program. Nasz ekspert podzieli się informacjami, na co szczególnie warto zwrócić uwagę oraz jakie są najczęściej popełniane błędy przy pisaniu wniosków.

Prowadzący:

Piotr Ciarkowski

Od 14 lat specjalista w zakresie pozyskiwania dofinansowań dla projektów o  charakterze inwestycyjnym, infrastruktury B+R (tworzenie laboratoriów, zakupy aparatury badawczej), badawczo-rozwojowym (mających na celu opracowanie nowych produktów), doradczym oraz związanym ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Koordynator projektów o różnej tematyce, doradca i współtwórca biznes planów oraz studiów wykonalności tworzonych pod konkretne projekty. Doświadczony w wykonywaniu analiz ekonomiczno-finansowych oraz ocen opłacalności projektów. Głos rozsądku, gdy trzeba pogodzić marzenia z możliwością realizacji i rozliczenia projektu.

 

Zobacz nagranie