Konkurs dla klinik i gabinetów rehabilitacyjnych

Opis: C:\_terma_materialy\_iuvo\n1.jpg

 

Celem konkursu jest pokazanie trudności i problemów dot. procesu rehabilitacji, z jakimi stykają się rehabilitanci każdego dnia, wskazanie możliwości ich rozwiązywania. Zależy nam na stworzeniu możliwości zaprezentowania sukcesów związanych z prowadzeniem przypadku o problematycznej rehabilitacji z wykorzystaniem urządzeń rehabilitacyjnych. Jednocześnie, chcemy propagować pozytywne wzorce dot. kontaktu rehabilitanta z pacjentem i zaangażowania w proces rehabilitacyjny.

 

W Konkursie biorą udział przesłane do Organizatora opisy przypadków wraz z krótką historią choroby pacjenta. Należy ukazać całość procesu rehabilitacji, wskazać trudności i metody ich pokonywania. Projekt zakończony powinien być porównaniem udokumentowanych wyników przed i po rehabilitacji oraz wnioskami, komentarzami i sugestiami odnośnie możliwości usprawnienia, poprawy metod. Opisy mogą być tworzone indywidualnie lub zespołowo.

Jury Konkursu będzie oceniało nadesłane opisy wg poniższych kryteriów:

  • Dobór metodyki rehabilitacji do stopnia skomplikowania przypadku 
  • Innowacyjność i nieszablonowość metod rehabilitacji
  • Skuteczność wybranych metod
  • Zaangażowanie pracowników, empatii i umiejętności nawiązania kontaktu z pacjentem

 

Pierwszą nagrodę w Konkursie stanowić będzie innowacyjny i uniwersalny aparat do kompleksowej rehabilitacji kończyny dolnej oraz szkolenie z obsługi aparatu do rehabilitacji skoliozy SKOL-AS potwierdzone certyfikatem dla 1 przedstawiciela jednostki. Przewidziano również 2 wyróżnienia, które nagrodzone zostaną szkoleniem z obsługi aparatu do rehabilitacji skoliozy potwierdzone certyfikatem dla 1 przedstawiciela jednostki zgłaszającej opis.
 

Kompletne opisy należy przesyłać za pośrednictwem formularza dostępnego
tutaj
 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

 

Kontakt: izabela.adamska@termagroup.pl