Terma na targach Rehabilitacja 2012

Opis: C:\_terma_materialy\_iuvo\n2.jpg

 

Targi Rehabilitacja, które odbędą się w Łodzi dniach 20-22 września 2012 roku to najważniejsze i największe wydarzenie branżowe dedykowane rehabilitacji, opiece oraz profilaktyce zdrowotnej.

TERMA podczas targów zaprezentuje premierowo m. in. dwa innowacyjne produkty przeznaczone do rehabilitacji – urządzenie SKOL-AS oraz AVIOR. Stanowią one początek wdrażanej linii produktów medycznych, które docelowo obejmą nie tylko urządzenia rehabilitacyjne, ale również sprzęt do tzw. rehabilitacji społecznej (pionizatory, balkoniki, parapodia) oraz wyposażenie gabinetów lekarskich i sprzęt służący znoszeniu barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych.

Podczas targów na stoisku firmy TERMA będzie odbywało się wiele ciekawych eventów. Jednym z nich będą prezentacje obsługi aparatu SKOL-AS, prowadzone przez mgr Andrzeja Stolarza, autorytet w dziedzinie fizjoterapii i korekcji wad postawy. Odbywać się będą  kilka razy w ciągu dnia. Będziemy również zachęcać odwiedzających do wyrażenia swojej opinii dotyczącej sytuacji na rynku urządzeń rehabilitacyjnych, potrzeb oraz pomysłów na nowe rozwiązania. Jesteśmy również ciekawi historii rehabilitacji pacjentów zakończonych sukcesem. Materiały będziemy publikować na stronie internetowej TERMA. Na stoisku będzie również możliwość sprawdzenia na przykładzie interaktywnej gry, jak działa biofeedback. Serdecznie zapraszamy rówież na specjalny wykład prof. Andrzeja Suchanowskiego, który odbędzie się 20 września o godzinie 13.00 na stoisku TERMA, A27. Dotyczyć będzie uzasadnienia metody korekcji skolioz aparatem SKOL-AS.