Program terapii skolioz w Olsztynie

Już 2 stycznia rozpoczyna się intensywny program terapii skolioz prowadzony przez Cetrum Rehabilitacji HUMANUS w Olsztynie z wykorzystaniem aparatów SKOL-AS do terapii skolioz w pozycji leżącej i siedzącej oraz aparatu Spinal Meter do nieinwazyjnej diagnostyki 3D m.in. skrzywień kręgosłupa.

 

Intensywny program terapeutyczny, prowadzony przez specjalistów z Centrum Rehabilitacji HUMANUS w Olsztynie będzie prowadzony dla dwóch grup pacjentów, po trzy miesiące terapii każda. Pacjenci programu, przed rozpoczęciem działań terapeutycznych i po ich zakończeniu przejdą badanie aparatem Spinal Meter do nieinwazyjnej diagnostyki w celu porównania wyników terapii. Program kierowany jest do dzieci w wieku 9-14 lat.

Terapię prowadzić będą terapeuci oraz lekarze Centrum Rehabilitacji HUMANUS w Olsztynie z wykorzystaniem aparatów SKOL-AS do korekcji skolioz - w pierwszej kolejności do terapii w pozycji leżącej, a następnie w pozycji wysokiej, siedzącej. 

 

    

Terapeutka Lidia Zakrzewska oraz dr Halina Protasiewicz-Fałdowska z Centrum Rehabilitacji HUMANUS z aparatami SKOL-AS do korekcji skolioz    

    

Zespół HUMANUS z włoskim aparatem Spinal Meter do nieinwazyjnej diagnostyki 3D oraz przedstawiciel firmy IT Medical dystrybutora urządzenia na rynku polskim. 

 

Centrum Rehabilitacji HUMANUS w Olsztynie przy ul. Kanta 15b

 

Więcej informacji o programie: Centrum Rehabilitacji HUMANUS

Więcej o urządzeniu Spinal Meter: IT Medical